top of page
Search
  • kkvk3447

Svētbrīdis, atzīmējot ASV Neatkarības dienu/Independence Day Service

Te var noskatīties 5. jūlija video svētbrīdi, atzīmējot  ASV Neatkarības dienu. Svētbrīdī ir daļas latviski un angliski. Ir divas uzrunas no Nancy Neibergas un Betsijas Aļļes. Svētbrīža beigās varam dziedāt "Ved mani, Dievs" Gunas Kalmītes Skujiņas ērģeļu pavadījumā.

Here you can watch this morning's independence Day Video Service. Parts of the Service are in English and Latvian. During the service you will have the opportunity to sing "The Star-Spangled Banner" and "This is My Song."


https://www.youtube.com/watch?v=bqo5PM0JrZ8&feature=youtu.be

Draudzes dzīve, kalpošanas, vajadzības un pienākumi šajā laikā, kad nenotiek dievkalpojumi baznīcā, neapstājas, tāpēc aicinām paļauties uz Dievu un turpināt rūpēties par draudzes darbību ar ziedojumiem. Sirsnīgs paldies! Ziedot var trīs veidos: 1) Sūtot čeku pa pastu uz draudzes adresi. 2) Ziedojot elektroniski: https://www.mndraudze.org/ziedo 3) Ja jums ir latviešu kredītsabiedrības konts, varat sazināties ar LCU un viņi pārskaitīs ziedojumu uz draudzes kontu. Your congregation would greatly appreciate your donation. The congregation's ministry has not sopped during this difficult time, we ask you to rely on God and support the congregations important work. You can donate in one of three ways: 1) Sending a check to the church address. 2) Our website https://www.mndraudze.org/ziedo

3) Via the Latvian Credit Union.


53 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page