top of page

Labdarība

Mūsu draudze aktīvi atbild Dieva mīlestības aicinājumam gādāt par mūsu līdzcilvēkiem. Draudze šo aicinājumu ir veikusi Dvīņu pilsētās, Amerikā, Latvijā un arī citviet pasaulē, kur ir bijusi vajadzība.

 

Draudze ir izveidojusi īpašu baznīcas rajona kalpošanas grupu. Pirms gada sākām pētīt, kādas ir konkrētas vajadzības mūsu baznīcas Powderhorn rajonā. Sadarbībā ar Powderhorn rajona kristīgo labdarības organizāciju Ace in the City un Sheridan Story, mūsu draudzes dāmu saime sāka gādāt, lai 7 bērniem un viņu ģimenēm būtu maltītes nedēļas nogalēs, šis ir ļoti vajadzīgs šiem bērniem, lai viņi varētu labi mācīties. Nedēļas dienās bērni tiek labi paēdināti skolā. 2017./2018. mācību gadam sagādājām 56 jaunas mugursomas baznīcas rajona trūcīgiem bērniem un $1,620, lai pildītu šīs mugursomas ar mācību materiāliem.

 

Zemestrīču, orkānu un citu negadījumu laikos vienmēr esam gatavi palīdzēt ar ziedojumiem un savām lūgšanām. 

 

Būdama latviešu luterāņu draudze, esam daudzos un dažādos veidos atbalstījuši Latviju. Jau 8 gadus esam gādājuši, lai Kazdangas bērni būtu paēdināti Māteru Jura pamatskolā. Esam atbalstījuši Zvannieku un Pakāpienu mājas. Kā arī esam atbalstījuši mūsu piecu māsu draudžu darbību Varakļānos, Slokā, Salā, Nīcā un Augstkalnē. Esam aktīvi iesaistījušies Latviešu evaņģēliski luteriskās baznīcas Amerikā (LELBA) Jaunatnes nozares projektos, rīkojot ziedojumu akcijas te, Dvīņu pilsētās. 2012. gadā atbalstījām Vidzemes bērnus ar jaunām mugursomām, skolas materiāliem un siltām pusdienām projektā “Būsim gudri”. Projekta “Priecīgas pēdas” ietvaros 2014. gadā atbalstījām kurzemniekus ar jauniem apaviem un projektā “Mīlestība mammām” 2016. gadā atbalstījām Zemgales māmiņas ar autiņiem, formulu, gultiņām un bērnu ratiņiem. 

 

Pievienojieties mums, darot Dieva darbu Kristus vārdā visiem cilvēkiem!

Ace in the City
The Sheridan Story
Dieva rokā
Somas skolniekiem
bottom of page